Федосєєв Сергій Володимирович

Федосєєв Сергій Володимирович

Усунення болю та відновлення втрачених функцій опорно-рухового апарату неможливо без активної участі пацієнта. Універсальної "золотої пігулки" у вертеброневрології та рухової реабілітації немає і бути не може. Тільки терапевтичний альянс пацієнта і реабілітолога дозволяє поставити адекватну мету реабілітації і, головне, досягти її, при цьому основу цього альянсу становлять сам пацієнт з його цілеспрямованістю, активністю і працездатністю, а реабілітолог своїми знаннями, навичками, досвідом і професіоналізмом. потрібне русло.

 

 

 

 

 

 

 

Провідний спеціаліст клініки, сертифікований спеціаліст та член експертної ради з питань терапії ботулінотоксинами.

Лікар невролог.

кандидат медичних наук, доцент.

Провідний науковий співробітник відділу аутоімунної та дегенеративної патології нервової системи у Центрі розсіяного склерозу ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України».

Лікар лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Мануальний терапевт.

Освіта:

Вища медична – закінчив Харківський медичний інститут (лікувальний факультет) у 1989 році.

Спеціалізація:

Діагностика причин та лікування больових синдромів, мануальна медицина, терапевтичне використання ботулінотоксинів.

Досвід роботи:

  • Досвід роботи з препаратами ботулінотоксину типу А: з 2001 року (Діспорт, ВТХА, Ботокс, Ксеомін); з препаратами ботулінотоксину типу В: у клінічному випробуванні (Міоблок).
  • Досвід роботи та позитивні результати терапевтичного використання ботулінотоксинів при спастичних порушеннях у кінцівках (дитячий церебральний параліч, постінсультна спастичність, параплегія Штрюмпеля), міодистонічних порушеннях (блефароспазм, геміфасціальний спазм, спастична кривошія, оромандибутарна; , головний біль напруги, стійкі міофасціальні болючі дисфункції тулуба і кінцівок), сіалореї.
  • Старший науковий співробітник (доцент), кандидат медичних наук, провідний науковий співробітник ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН", лікар-невролог вищої категорії, невролог реабілітаційної компанії "Alef".
  • Як інжектор (тобто фахівець безпосередньо вводив ботулінотоксин) взяв участь у клінічних випробуваннях по 2-му протоколам, присвяченим вивченню ботулінотоксину типу В (Міоблок) у хворих з сіалореєю (надлишкове слиновиділення).
  • Як тренер, починаючи з 2005 року, провів велику кількість тренінгів (майстер-класів) в Україні щодо застосування ботулінотоксинів у неврологічній та клінічній практиці, а також у 2005 році в Узбекистані (Ташкент) та у 2009 році в Казахстані (Алма-Ати) .
  • У 2007 році взяв участь у міжнародному конгресі (Пекін, Китай), присвяченому 10-річчю клінічного використання препарату ВТХА, де виступив з доповіддю про досвід застосування препарату у хворих з міодистанічними та спастичними порушеннями. spastic disorders with BTXA injections // BTXA Congress, Beijing, China, October 22-27, 2007, abstracts book, P. 375-376.).
  • У вересні 2014 року взяв участь у майстер-класі з анатомії внутрішньом'язових ін'єкцій з ультразвуковим контролем, проведеному на базі ліверпульського королівського госпіталю.
  • У лютому 2019 року брав участь у навчальній програмі застосування ботулінотоксину, організованої фармацевтичною компанією «Merz» (Копенгаген) / Workshop in spasticity treatment, 4-5 Februar 2019, Rigshospitalet Glostrup, Copenhagen, Denmark.

 

ukUA