Міофасціальний реліз

Під міофасціальним релізом мається на увазі певна дія на сполучну тканину, яка оточує м'язи, і на самі м'язи. Завдання одночасного впливу на розслаблення міофасціальної структури. Завдяки здавлюванню та пасивному розтягуванню м'яза, що потребує реабілітації, досягається потрібний ефект. Так як м'язи та фасціальні тканини працюють спільно, будь-яка дія, пов'язана з розслабленням або укороченням фасції, вплине на працездатність тіла.

До складу фасції входить еластин та колаген, пов'язані один з одним молекулами води. Рух досягається завдяки ковзанню фасцій. Коли пацієнт здоровий, тканини вільно розтягуються та рухаються щодо один одного без будь-яких обмежень. Через травму або постійні стресові ситуації фасціальна тканина в тілі втрачає свої властивості, тому обмежується її рух. Елементи зростаються, у результаті з'являються спайки, та був – рубці. Цей механізм є захисною реакцією організму, що дозволяє стабілізувати стан після стресу чи травми. Деформація тіла відбувається через отриману напругу, яка стає хронічною. Деформацію такого типу складно виправити.

Існують дві моделі механізмів впливу міофасціального релізу:

  • Механічна. Її суть у тому, що відбувається пряма дія розтягування або тиск на м'яз. Це призводить до розриву спайок у міофасціальних структурах. Перехресні взаємозв'язки колагенових волокон сполучної тканини стають слабкішими, через що ковзання фасціальних шарів один щодо одного проходить гладкіше.
  • Нейрофізіологічна модель. Надання розтягування або тиску призводить до того, що пропріорецептори починають активніше працювати, посилаючи сигнал ЦНС. Нервова система дає вказівки у відповідь на їхню стимуляцію, що призводить до розслаблення м'язів, а також фасцій, що їх покривають.

Консультація у зручний для Вас час

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA