Операції на хребті

Операції на хребтіУ медичному центрі Alef Clinic проводяться всі види операцій на хребті. Наші лікарі мають у середньому понад 10-річний досвід, до того ж регулярно підвищують свою кваліфікацію. Це — запорука того, що до кожного випадку вони ставляться з усією відповідальністю та увагою. Ми проводимо малотравматичні операції (з мінімальним ступенем пошкодження тканин), щоб повертати вам радість життя та активний рух. Усі маніпуляції здійснюються з використанням професійних інструментів і безпечної, якісної анестезії. Усі питання, що вас цікавлять, детально висвітлить лікар під час консультації. Телефонуйте і записуйтеся!

У яких випадках проводяться операції на хребті та якими вони бувають

Як правило, операції на хребті проводяться не лише з метою зняття больового синдрому, а й усунення його причин. Болі у хребті можуть виникати як наслідок малорухливого способу життя або травм (особливо у спортсменів). Якою б не була причина появи больових відчуттів, з’ясувати її допоможе діагностика, а усунути — комплекс медичних маніпуляцій. Якщо традиційні методи лікування не мали належного результату, хірург має право призначити оперативне втручання.

 1. Стабілізуючі операції — фіксують хребці, прилеглі до джерела болю, чим знімають больовий синдром. Рекомендовані при грижах і защемленнях хребетних дисків, остеохондрозі, сколіозі, спондилолізі. грыжах и защемлениях позвоночных дисков, остеохондрозе, сколіозі, спондилолизе.
 2. Хірургічні операції (малоінвазивні) — передбачають розріз шкіри і видалення / лікування пошкодженої ділянки. Переваги таких операцій — у низькій травматичності, зниженні крововтрати та скороченні реабілітаційного періоду.

показания к операциям на позвоночникеЯк саме буде проводитися операція в конкретному випадку — вирішує хірург під час консультації. Зазначимо, що ціна операції на хребті, яку проводять в Alef Clinic, — одна з найнижчих в Україні. Ми досягли цього завдяки використанню найбезпечніших знеболювальних та інших препаратів, сучасних шовних матеріалів (це значно спрощує проведення операції). Наші лікарі спеціалізуються саме на малоінвазивних операціях — вони успішно усувають біль як у шийному, так і поперековому відділах.

Найчастіші протипоказання до операцій на хребті такі:

 • тяжкі захворювання серцево-судинної системи;
 • тяжка дихальна недостатність;
 • порушення згортання крові;
 • гострі інфекції;
 • гострий або хронічний сепсис;
 • неможливість знеболювання (внаслідок непереносимості препаратів; або загальний стан організму пацієнта не дозволяє дати наркоз);
 • гострий інфаркт міокарда;
 • порушення мозкового кровообігу.

У цьому випадку лікарі Alef Clinic призначать стабілізуючу і відновлювальну терапію. Якщо це можливо, після усунення протипоказань операція може бути призначена повторно.

Консультація у зручний для Вас час

 Alef Clinic — операції на хребті

малоинвазивные операции на позвоночнике в ХарьковеЯкщо ви регулярно відчуваєте біль у спині, шиї або попереку — це вагома причина звернутися до лікаря. Професійна клініка Alef Clinic — це той медичний центр, куди слід звернутися насамперед. Адже тут:

 • працюють досвідчені фахівці (середній стаж наших лікарів — понад 10 років);
 • всі операції проводяться малоінвазивно, тобто з мінімальною травматичністю і коротким періодом перебування у стаціонарі. Зазвичай ми виписуємо пацієнтів уже на другий-третій день після операції;
 • комфортні палати із цілодобовим наглядом — пацієнт ні на секунду не залишається без нагляду;
 • операційні оснащені системою автоматичного контролю та підтримки стерильності;
 • одні з найнижчих цін на операції на хребті в Україні.

Крім операцій, в Alef Clinic вам допоможуть підібрати комплекс відновлювальних вправ, щоб повернути повноцінну активність і ви назавжди забули про біль. Записуйтеся до нас у клініку за телефоном +38 (057) 341 65 85 або приходьте за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 32.

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA