Захворювання суглобів

Захворювання суглобів

Захворювання суглобів – лікування

Хвороби суглобів входять до категорії найрозповсюдженіших і таких, що часто зустрічаються в людей різного віку. Згідно зі статистикою, близько 30% людей по всьому світу страждають від таких захворювань і скаржаться на біль у суглобах.

Ще недавно було прийнятним вважати, що проблеми із суглобами виникають тільки в літніх людей. Але в цей список тепер додають і тих, кому такі захворювання «перейшли» у спадок, а також спортсменів, які регулярно піддають власне тіло великим навантаженням. Крім того, проблеми із суглобами виникають у людей з ожирінням, із цукровим діабетом та іншими хронічними захворюваннями.

Захворювання, з якими звертаються до нас

Сучасні клініки з лікування суглобів стикаються з різними захворюваннями, що пов’язані із суглобами. Найрозповсюдженішими вважаються артрит і артроз, але не виключені й змішані форми:

 • При артрозі відмічають серйозні ураження суглобових хрящів і всіх, пов’язаних із ними, кісткових частин. Найперші симптоми артрозу – це тимчасові болі в паховій ділянці, які можуть поширюватися на передню або бокову частину стегна, опускаючись в ділянку колін.
 • При артритах виникають запалювальні реакції в суглобах, які можуть бути інфекційними або неінфекційними. Наприклад, у процесі ревматоїдного артриту потерпають дрібні суглоби, а ревматоїдний поліартрит належить до категорії хронічних захворювань.
 • Окрім цих захворювань, термінове лікування суглобів може знадобитися пацієнтам, яким поставлено такі діагнози:
 • Остеоартроз, що належить до прогресуючих захворювань хронічного типу, у результаті якого відбуваються дегенеративні зміни хрящів і ураження всього суглоба цілком;
 • Остеопороз, який є ревматичним захворюванням кістяка, що збільшує ризик перелому кісток;
 • Подагра – хронічне захворювання, яке проявляється в результаті порушення пуринового обміну. У жінок таке захворювання найчастіше проявляється у віці 60 років і пов’язане із захворюваннями нирок, онкологією, псоріазом. Чоловіки стикаються з ураженням суглобів ступні, частіше за все це стосується великих пальців ніг.

Пам’ятайте про те, що захворювання суглобів стають одними із найчастіших причин тимчасової непрацездатності людини. Запущені ситуації призводять до інвалідності.

клініка з лікування суглобів

Симптоми захворювань суглобів

При активному розвитку захворювань, пов’язаних із порушеною функцією суглобів, відмічають такі симптоми:

 • У випадках прогресуючих захворювань відбуваються різкі «больові припадки» в ділянках суглобів у нічний час.
 • При спускові або підйомі сходами людина відчуває дискомфорт і болі в колінах.
 • Скутість суглобів після сну або тривалого відпочинку всього тіла.
 • При ревматоїдному артриті відмічають постійну застуду, яка супроводжується болями в суглобах і ломотою в тілі.
 • На крайніх або середніх фалангах пальців ніг, рук з’являються тверді новоутворення. Це перші симптоми прогресуючого остеоартрозу.
 • Порушена дрібна моторика рук свідчить про наявність проблем із дрібними суглобами, що поступово призводить до ревматоїдного артриту.

Консультація у зручний для Вас час

Центр лікування суглобів

Чому варто пройти лікування саме в Alef Clinic

Центр лікування суглобів пропонує допомогу кваліфікованих спеціалістів, які займаються діагностикою та лікуванням різних захворювань суглобів. У нашій клініці працюють фахові ортопеди-травматологи, які спеціалізуються на розробці власних сучасних методик лікування. Вони враховують важкість захворювання, індивідуальні особливості кожного пацієнта, його стан і фізичні можливості.

У результаті лікарі застосовують в роботі комплексні методи лікування, які допоможуть у найкоротші строки відновити робочі функції суглобів, що в подальшому позитивно відображається на якості життя людини. Для цього ми застосовуємо фізіотерапію, ударно-хвильову та рухову терапію, обираючи найбільш доречні тактики лікування для наших пацієнтів.

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA