Хірургія кисті

Хірургія кисті

Хірургія кисті в Харкові передбачає використання різних хірургічних або мікрохірургічних технологій, пов’язаних із лікуванням захворювань, травм, патологій кисті, верхньої кінцівки (руки). При цьому інноваційні досягнення в галузі мікрохірургії роблять це поняття складнішим. Хірургія та мікрохірургія кисті руки в Харкові — це те, чим займається медичний центр Alef Сlinic. Клініка має всі ресурси для проведення операцій (хірургічних втручань) у хірургії, зокрема й у сфері ортопедії-травматології.

Мікрохірургія кисті (руки) в медичному центрі Алеф у Харкові

Відділення хірургії кисті (руки) в Харкові працює за найрізноманітнішими напрямами. Операції з хірургії в Харкові проводяться на сучасному обладнанні від перевірених виробників. Операційний блок у Харкові містить все необхідне для комфортної роботи в мікрохірургії та дає змогу забезпечувати ідеальне стерильне середовище в автоматичному режимі.

В Alef clinic лікування проводять найкращі фахівці Харкова, що мають великий успішний досвід у хірургії, які постійно підвищують свій професійний рівень, оволодівають новими ефективними методиками. Висока кваліфікація і досвід наших хірургів, сучасні малоінвазивні лапароскопічні та ендоскопічні технології дозволяють проводити малотравматичні (малоінвазивні) операції, які дають змогу значно знизити ризик ускладнень і скоротити період післяопераційного відновлення.

Микрохирургия кистиХірургічне відділення Alef Сlinic оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє гарантувати високу ефективність і надійність багатьох хірургічних маніпуляцій з позитивним результатом.

Усі операції та перев’язки виконуються із застосуванням найсучасніших і безпечних медикаментозних засобів, шовного та перев’язувального матеріалу. Операційний блок спроєктовано за сучасними стандартами, що дає змогу автоматично підтримувати умови стерильного простору. Операційні кімнати оснащені консолями із централізованим постачанням медичних газів, сучасними системами анестезіологічного забезпечення, накладення карбоксіперітонеума (введення вуглекислого газу в черевну порожнину), іригації та аспірації, різновидів електрокоагуляції.

Клініка оснащена сучасними комфортними палатами інтенсивної терапії із цілодобовим моніторингом медичним персоналом стану пацієнтів.

Приватна хірургія в Alef Сlinic представлена найкращими хірургами Харкова, які уважно ставляться до кожного пацієнта і перед призначенням лікування обов’язково:

 • проведуть первинний огляд (зберуть дані анамнезу, оцінять стан здоров’я пацієнта);
 • поставлять діагноз;
 • визначать план ефективного лікування.

Ціни на хірургію кисті в Харкові — одні з найдоступніших в Україні. Це стає можливим завдяки відповідальному підходу співробітників клініки хірургії в Харкові до своєї роботи. Великий досвід лікарів клініки, а також наявність інноваційних унікальних технологій мікрохірургії верхньої кінцівки (руки) в Харкові дає змогу проводити операції руки з найменшим ризиком ускладнень.

Консультація у зручний для Вас час

Що таке хірургія кисті в Харкові?

хирургия кисти в ХарьковеМікрохірургія кисті — особливий напрям. Анатомічна будова кисті передбачає наявність всебічного рівня знань у фахівця — кистьового хірурга. Нерви, сухожилля, кістки і суглоби кисті (руки) мають мініатюрну будову, а тому від лікаря потрібна максимальна точність.

Загалом цей розділ хірургії та мікрохірургії в Харкові займається проблемами руки — кисті та передпліччя. Як правило, до відділення хірургії в Харкові звертаються пацієнти з різними травмами руки і захворюваннями. Для людей середнього віку в Харкові найпоширенішою проблемою хірургії руки є синдром зап’ястного каналу, контрактура Дюпюїтрена, стенозуючі лігаментити, пошкодження сухожиль, переломи кісткових структур, артрози тощо. З травмами в хірургію звертається молодь, а в дітей проводиться мікрохірургія при вроджених вадах руки.

Ціни на хірургію кисті в Харкові залежать від типу призначеної операції. Лікування патологій у хірургії кисті включає:

 • реконструктивне лікування травм кисті;
 • декомпресія зап’ястного каналу — мікрохірургія призначається в разі підтвердження діагнозу тунельного синдрому;
 • мікрохірургія вроджених патологій руки — наприклад, синдактилії або зрощення пальців;
 • висічення гігроми або ганглія;
 • мікрохірургія з відновлення нерва кисті, сухожиль кисті;
 • мікрохірургія суглобів кисті при остеоартрозі;
 • мікрохірургія рубців на руці.

Більшість операцій у хірургії кисті руки Харкова проводять амбулаторно. Якщо операція з мікрохірургії руки очікується складна, то пацієнт заздалегідь надходить у хірургію в Харкові — для того, щоб пройти повну діагностику.

Коли потрібна мікрохірургія кисті

Коли потрібна мікрохірургія кистіБудь-яка хірургія і мікрохірургія кисті руки в Харкові передбачає екстрений і плановий формат проведення процедури. У другому випадку мікрохірургія кисті показана у відносно сприятливий період перебігу захворювання для пацієнта. Дата операцій з мікрохірургії руки визначається заздалегідь. Проводять мікрохірургію кисті руки в Харкові у таких випадках:

 • гігрома суглоба, тунельний синдром зап’ястя, хвороба Дюпюїтрена, рубці;
 • старі травми сухожиль руки;
 • переломи, які зрослися неправильно;
 • дефекти м’яких тканин руки;
 • захворювання суглобів,інше.

Екстрені операції з мікрохірургії кисті руки необхідні у випадках відкритих ран, а також у разі ампутації пальців і частин кисті. Дуже важливо своєчасно потрапити в клініку мікрохірургії. Сучасні медичні технології з хірургії в Харкові дозволяють проводити реконструктивні операції на високому рівні.

Протипоказання для хірургії кисті руки

Будь-яку операцію у відділенні мікрохірургії в Харкові проводять під анестезією. Вибір препарату залежить від рішення лікаря й анестезіолога. Перелік основних протипоказань для призначення мікрохірургії кисті охоплює:

 • запальні процеси, порушення чутливості на ділянці руки, що оперується;
 • захворювання крові;
 • низький рівень імунітету;
 • складні хвороби внутрішніх органів;
 • цукровий діабет;
 • гострі інфекційні патології.

Виявлення потенційних протипоказань для проведення мікрохірургії кисті руки в Харкові здійснюється при огляді пацієнта фахівцем, а також за допомогою лабораторних досліджень у хірургії.

Записатися на прийом до клініки Alef можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму онлайн-запису.

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA