“Живіть без болю! Отримуйте задоволення від найпростіших речей! Нехай життєва сила наповнює Вас зсередини, а ми Вам допоможемо...”
“Живіть без болю! Отримуйте задоволення від найпростіших речей! Нехай життєва сила наповнює Вас зсередини, а ми Вам допоможемо...”
Діагностичний комплекс
Наші спеціалісти

Консультація у зручний для Вас час

НАШІ ПАРТНЕРИ

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X

Клініка лікування хребта та суглобів Alef Clinic у Харкові

Медичний центр Alef Clinic – це лікування та профілактика захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи людини. Команда професійних лікарів допоможе повернутися до здорового та щасливого життя, позбавивши постійних болів. Адже організм будь-якої людини – це цілісна система, у якій кожен елемент пов'язаний між собою. Починаючи з 2016 року, медичний центр Alef Clinic активно працює над розробкою нових підходів до реабілітації пацієнтів після перенесених операцій, отриманих травм із застосуванням сучасних методів.

Люди, які давно мріють отримувати задоволення від життя, при цьому не можуть це зробити внаслідок захворювань хребта та суглобів, звертаються до клініки Alef. Тут запропоновано різні послуги для гостей та мешканців Харкова.

 Клініка з лікування хребта

Чим займаються наші спеціалісти

У Центрі відновлення хребта та суглобів працюють кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід роботи у сфері діагностики, лікування та реабілітації всіх внутрішніх органів та життєво важливих систем людини.

Наші фахівці надають допомогу пацієнтам, які поводяться з такими проблемами:

 • захворювання спини, які призводять до постійних болів у ділянці поперекового та шийного відділів;
 • захворювання суглобів, що призводить до больових відчуттів, хрустів та скрипів;
 • захворювання нервової системи. Допомога досвідченого невролога може знадобитися з появою сильного шуму у вухах, стресах, безсонні, запамороченнях, постійної сонливості і слабкості;
 • захворювання внутрішніх органів, які також часто призводять до ниючих болів у спині;
 • захворювання вуха, горла та носа;
 • проблеми, пов'язані зі шкірою обличчя та шиї легко вирішуються за допомогою сучасної естетичної медицини.

Центрі відновлення хребта

Основні напрямки клініки

Починати турботу про власне здоров'я необхідно своєчасно, коли проблему було визначено на початкових стадіях. Але завдяки професіоналізму наших фахівців пацієнт може розраховувати на якнайшвидше одужання навіть внаслідок важкої форми хвороби.

Ми пропонуємо ознайомитись із трьома головними напрямками нашого центру:

 • Діагностика певної проблеми із застосуванням сучасних методик та інноваційного обладнання. В результаті нашим лікарям вдається успішно проводити лабораторні дослідження, виконувати ультразвукову діагностику, плантоскопію (діагностика відбитка стопи), проводити нейром'язове тестування та інше.
 • Лікування та профілактика захворювань суглобів.
 • Комплексна реабілітація хребта після отриманих травм, перенесених операцій, відновлення всього опорно-рухового апарату внаслідок стоматологічної корекції, допомога жінкам після пологів.

Реабілітація здійснюється після проведення необхідних методів діагностики з огляду на всі особливості організму пацієнта.

Чому саме Alef Сlinic

Alef Clinic – сучасна клініка з інноваційними підходами до реабілітації та лікування пацієнтів, до яких наші фахівці знаходять індивідуальний підхід. Нашу клініку обирають із кількох причин:
Клініка з лікування хребта у Харкові

 • Величезний діагностичний комплекс, за допомогою якого можна детальніше розібратися у проблемі пацієнта та поставити точний діагноз.
 • У нашій команді працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свою кваліфікацію за рахунок проходження спеціальних курсів та сучасних програм.
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 • Консультації спеціалістів у телефонному режимі або під час особистої зустрічі.
 • Демократична цінова політика для всіх мешканців та гостей Харкова.

Наше завдання – виявити та вилікувати захворювання, які заважають людині жити повноцінним життям та насолоджуватися його моментами. Звернутися за допомогою до Alef Clinic можна за вказаними на сайті номерами телефону або скористатися формою зворотного зв'язку.

ukUA