Терапія

Причинами дискомфорту в спині можуть бути різні захворювання, у тому числі й захворювання внутрішніх органів. Первинний прийом терапевта – це обов'язкова та необхідна консультація для пацієнта. Лікар терапевт проведе первинний огляд та поставить попередній діагноз. Але найголовніше, терапевт відповість на основне питання - що є причиною болю в спині, що лікувати і якого фахівця вас направити.

Біль – це сигнал, який не можна ігнорувати. Тіло говорить з нами мовою болю, що означає: «Прислухайся до свого організму! Зверни на нього увагу!». Але біль – це лише наслідок, важливо знайти та усунути причину! А ось тут починається найцікавіше.

Болями у спині відгукуються різні захворювання. Джерелом можуть бути не тільки захворювання хребта, а й патології внутрішніх органів, деякі з яких дуже небезпечні та потребують обов'язкового лікування.

Часто за болями у спині «ховаються»:

 • Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки,
 • Панкреатит (підшлункова залоза)
 • Пієлонефрит (нирки)
 • Запальні захворювання органів малого тазу у чоловіків та жінок (простатит, аднексит)
 • Ішемічна хвороба серця

При виразці та панкреатиті біль може проходити через усю спину, але частіше біль зосереджений у попереку. Болі в спині супроводжуються болями в животі, нудотою, печією, блюванням.

При пієлонефриті болі зосереджені області попереку і супроводжуються підвищенням температури. При цьому м'язи попереку сильно напружені, а біль може бути як з одного, і з двох сторін.

Запальні процеси в органах малого тазу (Простатіть у чоловіків і аднексите у жінок) супроводжуються болями в області попереку, крижів і куприка. Пацієнт зазвичай відчуває постійні болі, які можуть мати колючий, стріляючий, тягнучий, ниючий, тупий або гострий характер. Больові відчуття можуть посилюватися в положенні сидячи і лежачи через те, що запалений орган створює провокацію для здорових тканин.

Ішемічна хвороба серця (ІХС) – за даними ВООЗ, ця хвороба забирає найбільше людських життів. При ІХС, в результаті фізичного навантаження, пацієнт відчуває пекучий біль, що здавлює за грудиною, яка так само «віддає» в нижню щелепу, в шию, в ліву руку і в спину! У стані спокою біль припиняється. Так проявляється стенокардія напруги, яка з розвитком хвороби, за відсутності адекватного лікування, перетворюється на стенокардію спокою. Остеохондроз грудного відділу хребта часто називають хворобою-хамелеоном, т.к. він проявляється болями, що імітують серцевий напад. Стенокардіческіе болі також маскуються під остеохондроз, і тут дуже важливо вчасно поставити правильний діагноз!

Лікар терапевт Алеф клініки займається діагностикою та лікуванням таких захворювань:

 • Гіпертонічна хвороба
 • Ішемічна хвороба серця
 • Хронічна серцева недостатність
 • Захворювання верхніх та нижніх дихальних шляхів
 • Захворювання шлунка та підшлункової залози
 • Захворювання нирок

Консультація у зручний для Вас час

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA