Операції на ліктьовому суглобі

Операції на ліктьовому суглобіВ клініці Alef Clinic проводять усі види операцій на ліктьовому суглобі — наші лікарі, використовуючи новітні методи діагностики та лікування, успішно виявляють і лікують такі захворювання:

Також ми знімаємо больові відчуття й усуваємо наслідки вивихів і підвивихів, травм суглоба (багато наслідків травм проявляються не відразу, а через деякий час).

Поспішаємо заспокоїти вас щодо термінів операції та реабілітаційного періоду — в Alef Clinic всі подібні операції проводять лапароскопическитобто з малим ступенем пошкодження тканин. А період відновлення становить всього 2–3 дні.

Коли слід звернутися у клініку

операции на локтевом суставеПриводом для відвідування клініки можуть стати:

  • больові відчуття в ліктях;
  • набряки;
  • раптове погіршення рухливості — лікоть перестав згинатися або під час згинання з’являється біль чи дискомфорт.

Будь-який із цих симптомів є ознакою серйозної патології суглоба. При несвоєчасному лікуванні або відсутності лікування це загрожує перетворитися на більш складні захворювання.

Найчастіше до нас в Alef Clinic звертаються спортсмени після травм і в період реабілітації, а також люди похилого та поважного віку. Але проблеми із суглобами (і ліктьовим зокрема) можуть виникнути незалежно від віку — при будь-яких неприємних відчуттях і больових симптомах рекомендуємо звертатися до лікаря у спеціалізовану клініку — наприклад, таку, як Alef Clinic. Повну картину захворювання, включно з причинами і передбачуваними методами усунення, ми виявляємо під час повної і всебічної діагностики.

Консультація у зручний для Вас час

Чи існують протипоказання?

Список противопоказаний к артроскопииСписок протипоказань до артроскопії невеликий, що зумовлено характером операції. Через мале пошкодження тканин операція практично не має травматичного впливу на організм. З відносних протипоказань відзначимо тільки:

  • серцево-судинні захворювання;
  • патології, що призводять до порушення згортання крові;
  • важкі легеневі захворювання;
  • гостра стадія інфекційних хвороб;
  • тяжкі (зокрема гнійні) запальні процеси в суглобах.

У всіх цих випадках лікар Alef Clinic підбере альтернативний метод лікування або призначить підтримуючу терапію — щойно медичні перешкоди для операції будуть усунуті, ми почнемо лікування суглоба.

Чому Alef Clinic?

Лікарі в медичному центрі Alef Clinic мають великий (у середньому понад 10 років) досвід у лікуванні та діагностиці захворювань ліктьового суглоба. Вони регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, щоб точніше визначати патології та швидше їх усувати. Крім того, наші хірурги — майстри ендоскопічних операцій, у чому їм допомагає сучасне професійне обладнання.

Операційні блоки в Alef Clinic обладнані сучасними (2019–2020 років випуску) системами анестезії та постачання медичними газами. Крім того, для операцій використовуються лише нові та безпечні медичні препарати, а для перев’язок — шовні (перев’язувальні) матеріали. Нові стандарти проєктування операційних передбачають наявність систем автоматичної підтримки стерильності — і в Alef Clinic такі є. Звертайтеся за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 32 — ми повернемо радість руху швидко і безболісно!

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA