Міжхребцева грижа

Основне завдання міжхребцевих дисків у спині полягає в зменшенні тиску між декількома хребцями. Міжхребцева грижа представляє собою процес, у результаті якого відбувається випинання ядра в канал хребта. Такими є наслідки пошкодження фіброзного кільця.

Присутність больового синдрому свідчить про те, що відбулося защемлення нервових закінчень, розташованих біля хребта. Із урахуванням того факту, що нервові волокна мають тісний зв’язок зі спинним мозком, біль не концентрується на ураженій ділянці, а часто відчувається в нижніх або верхніх кінцівках.

Як виникає міжхребцева грижа

Появлення грижі найчастіше пов’язано з великими навантаженнями, яких протягом усього життя людини зазнає попереково-куприковий відділ. Таке захворювання відмічають у людей, у яких ще раніше діагностували остеохондроз або інші проблеми зі спиною.

Крім того, пошкодження фіброзних кілець напряму пов’язано з надмірною вагою. Ожиріння призводить до збільшення кількості навантажень на відділ хребта.

Також на розвиток грижі впливає ослаблений стан організму і тіла загалом у результаті вікових змін. Літні люди часто страждають від аутоімунних захворювань, у них відмічають порушений процес обміну. Все це справляє негативний вплив на міцність хрящів і кісток.

Консультація у зручний для Вас час

Симптоми міжхребцевої грижі

Грижа може проявитися в трьох із п’яти відділів хребта: у шийному, грудному або поперековому. Виходячи з цього виділяють різні симптоми міжхребцевої грижі:‌‌симптомы‌ ‌межпозвоночной‌ ‌грыжи

  • При пошкодженні шийного відділу в пацієнта відмічають постійні головні болі, запаморочення, різкі перепади артеріального тиску, заніміння та болі у верхніх кінцівках.
  • При пошкодженні грудного відділу відмічають часті болі в ділянці серця, у пацієнта виникають труднощі з диханням.
  • При пошкодженні поперекового відділу пацієнти скаржаться на ниючі та стріляючі болі в спині, відчуття заніміння в нижніх кінцівках і в паховій ділянці.

Останній випадок вважається найрозповсюдженішим, оскільки саме на поперек припадає найбільший тиск.

Діагностика міжхребцевої грижі

За наявності перших симптомів міжхребцевої грижі рекомендовано звернутися за допомогою до фахівців Alef Сlinic, де кожний пацієнт може отримати відповіді на цікаві йому питання на консультації. Після цього лікар направить пацієнта на діагностику захворювання – дослідження МРТ або КТ.

Завдяки цим методам можна швидко й ефективно виявити грижу та локалізувати її в найкоротші строки.

Лікування міжхребцевої грижі

Лікування міжхребцевої грижіПри лікуванні грижі лікар обирає консервативні методи з урахуванням загального стану пацієнта. Вартість лікування в Харкові залежить від обраного способу інтенсивної терапії. Завдання консервативного лікування полягає в усуненні симптомів і больових відчуттів, однак не пов’язане з ліквідацією захворювання.

Фахівці вдаються до таких методів симптоматичного лікування:

  • Використання протизапальних препаратів, ліків, які сприяють поліпшеній мікроциркуляції крові.
  • Застосування різних фізіотерапевтичних методів (масажі, мануальна терапія та інше).
  • Лікувальна фізкультура.

Якщо протягом декількох місяців у пацієнта не спостерігається позитивних результатів, тоді вдаються до хірургічного втручання.

Чому саме Alef Сlinic

В Alef Сlinic використовують розумний підхід до вирішення існуючої проблеми. Досвідчені фахівці працюють із основною причиною виникнення грижі хребта, застосовуючи сучасні та перевірені методи: декомпресійна, ударно-хвильова терапія, лазеротерапія, різні остеопатичні мануальні методики, терапія в системі Redcord.

Ціни на послуги залежать від обраного способу лікування, який підбирається з урахуванням віку пацієнта, а також ступеня важкості (запущеності) захворювання в цілому.

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA