Остеохондроз

Остеохондроз

Остеохондроз – це захворювання, яке вражає хрящеві поверхні кісток опорно-рухового апарату. Найчастіше це захворювання пов’язане саме з відділами хребта, рідше зустрічаються випадки захворювання колінних суглобів або тазостегнової ділянки.

Найчастіше болі в ділянці спини виникають у результаті захворювання хребта із подальшим пошкодженням дисків. Згідно зі статистикою, найбільше з цією проблемою стикаються люди у віці від 25 до 55 років. Проте перші ознаки переважно проявляються саме після 35 років. Прогресуючий біль виникає при сильних динамічних і статичних навантаженнях на спину.

Види остеохондрозу

Виходячи з проблемної ділянки відмічають декілька видів остеохондрозу:

 1. У 50% випадків лікарі діагностують у пацієнтів остеохондроз поперекового відділу хребта. Таке захворювання супроводжується сильними болісними відчуттями в спині та ногах. При запущеній стадії відмічають заніміння нижніх кінцівок, а також зростання болісних відчуттів при ходьбі, бігу.
 2. Шийний остеохондроз діагностують у понад 25% пацієнтів. Важливо пам’ятати, що завдання шиї полягає в тому, щоби забезпечувати правильне положення голови. Саме тут пролягають артерії, спинний мозок, нервові закінчення, які пов’язані з легенями, серцем та іншими життєво важливими органами людини.
 3. Грудний остеохондроз діагностують у понад 12% пацієнтів, які ведуть малорухливий спосіб життя. Це стосується людей, чий фах пов’язаний із сидячою роботою: водії, конструктори, програмісти та інші. Виключити такі проблеми можна, якщо потурбуватися про власну поставу: розправлені плечі, пряма спина.

Як профілактику цих захворювань лікарі рекомендують виконувати нескладні фізичні вправи, які допоможуть утримати Ваше тіло в тонусі.

Симптоми остеохондрозу

До переліку основних симптомів остеохондрозу входять:

 • Присутність постійних ниючих болів у спині, заніміння та неприємна «ломота» суглобів рук і ніг.
 • Відмічають поступове посилення болісних відчуттів при ходьбі, бігу, кашлю, чханні.
 • Регулярні м’язові спазми.
 • Присутність різкого болю, порушена чутливість м’яких тканин, помітне зменшення реакцій.
 • Поколювання в ділянці серцевих м’язів.
 • Біль у попереку, яка переходить в куприк, в ноги, органи малого тазу.
 • Біль у плечах, руках, регулярні головні болі, шум у голові та запаморочливий стан, наявність розмитих плям в очах, що поєднується з пульсуючим болем у голові.

Консультація у зручний для Вас час

Як лікують остеохондроз?

У клініці Алеф працюють кваліфіковані фахівці, які можуть запропонувати сучасні підходи до лікування різних видів остеохондрозу за доступною ціною. Такі методи вирізняються високою ефективністю та означають проведення комплексного лікування пацієнтів:

 • Фізіотерапія – лікування пацієнтів із застосуванням усіх можливих фізичних факторів (магнітне УФ та ІЧ-випромінювання, електрострум, лікувальні грязі, масажі та інше).
 • Лікування медикаментами. Лікар призначає пацієнту список потрібних останньому препаратів, виходячи з результатів діагностики захворювання.
 • Рухова гімнастика, Комплексне лікування неможливо уявити собі без застосування дозованих навантажень на організм із допомогою реабілітаційного обладнання, а також суглобової гімнастики.
 • Тракційна терапія, яка передбачає зняття м’язових спазмів, навантажень із кожного відділу хребта шляхом їхнього відведення на певну відстань.
 • Лікування із застосуванням ударно-хвильового методу , який полягає у впливі УЗ-хвиль, спрямованих на уражені ділянки.

Чому варто пройти лікування саме в Alef Clinic

Причинами остеохондрозу здебільшого стають зайва вага або травми хребта. Залежно від певних причин фахівці Alef Clinic призначають своїм пацієнтам конкретний курс лікування. Обравши нашу клініку в Харкові, Ви тим самим обираєте сучасні підходи та методи діагностики, лікування остеохондрозу під ретельним контролем досвідчених лікарів.

Ми спеціалізуємося на лікуванні різних видів остеохондрозу та маємо досвід роботи з різними пацієнтами. Поряд із індивідуальним підходом наші фахівці пропонують доступну вартість комплексного лікування такого захворювання в обладнаному та спеціалізованому центрі відновлення хребта.

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA