DNS – Dynamic Neuromuscular Stabilization (Динамічна нейром’язова стабілізація)

Стратегія унікальної дії, створена на основі методів кінезіології розвитку тіла людини протягом першого року після народження та принципах нейрофізіологічних особливостей роботи опорно-рухового апарату, називається динамічною нейром’язовою стабілізацією. У період свого розвитку малюк починає розвивати свій апарат руху. Спочатку він лежить на спині, але поступово приходить до того, щоб стояти і ходити на двох ногах. Процес розвитку відбувається на генетичному рівні, оскільки пов’язаний з неусвідомленими рефлексами. Дитині не потрібно робити спеціальні вправи, призначені лікарем. Вона починає ходити поступово сама, і цей процес природний. За правильної роботи ЦНС до 1,5 року малюк починає рухатися самостійно. Упродовж життя людина зазнає травм, має захворювання, операції, які призводять до відхилень від звичної моделі руху.

Система ДНС будується на порівняльній оцінці стереотипів руху, які є у здорових немовлят і пацієнтів. Нормальний стан м’язів передбачає стабілізацію всього тіла і його утримання в потрібному положенні. Ці процеси відбуваються неусвідомлено у здорової людини, але спричиняють складнощі у пацієнтів, які мають порушення нервової системи або опорно-рухового апарату.

Під час лікування таким методом фахівці приділяють увагу стабілізації суглобів, поставі та дихальним вправам. Це дає змогу відновити роботу ЦНС. Коли функціонування налагоджено, збільшується і контроль над координацією сили м’язів. Опорно-руховий апарат також із часом приходить до норми.

Головним завданням DNS є приведення сили м’язів до нормального стану. Завдяки техніці лікування задіюється кожен відділ хребта, суглоби і м’язи. Диханню також приділяється важлива увага, оскільки воно має серйозний вплив на утримання тіла у просторі та поставу. У відновленні стабілізації відіграє роль кожен м’яз, тому всі вони задіюються під час вправ. Глибокі стабілізатори хребта — це те, чому приділяється особливе значення.

Показаннями до проведення техніки є:

  • Відновлення пацієнтів, які звернулися до клініки через біль в спині та суглобах (артроз, остеохондроз); остеохондроз);
  • Захворювання, які викликають дискомфорт під час руху (деформація стоп, сколіоз); сколіоз);
  • Реабілітація після спортивних травм;
  • Відновлення рухової функції після перенесеного інсульту, під час лікування ДЦП та інших захворювань, що вражають ЦНС;
  • Проводиться як реабілітаційні заходи після операції на суглобах і хребті (видалення грижі, ендопротезування). Також метод актуальний для відновлення пацієнтів після проведеної лапароскопії та інших хірургічних втручань у ділянку грудної клітки або очеревини;
  • Головні болі, запаморочення;
  • Відновлення жіночого організму після пологів.

Методика призначається строго індивідуально. Спеціалісти, які працюють за системою DNS, пройшли навчання, успішно склали іспит й отримали міжнародний сертифікат Празької школи реабілітації.

Консультація у зручний для Вас час

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA