Лапароскопічні операції

Лапароскопічні операції

Медичний центр Alef Clinic проводить усі види лапароскопічних операцій. Лапароскопія — один із методів малоінвазивних хірургічних втручань, який широко застосовують для хірургічного дослідження та лікування органів черевної порожнини і малого таза. Перші лапароскопи застосовували вже на початку XX століття, у 1903 р. Самі ж лапароскопічні дослідження черевної порожнини тривалий час використовували як засіб діагностики, а після появи у 1987 році можливості збільшувати зображення і виводити його на монітор — стали повноцінними медичними процедурами — з можливістю хірургічного лікування захворювань.

Методи, можливості та інструменти лапароскопії постійно розширюються — нині в гінекології щонайменше 85% операцій саме лапароскопічні.

Що таке лапароскопія?

Лапароскопічні операції — повноцінне хірургічне втручання, яке передбачає кілька невеликих надрізів, які швидко загоюються. Через ці надрізи лікар вводить у черевну порожнину інструменти та спеціальний прилад — лапароскоп, за принципом дії та зовнішнім виглядом схожий на телескоп.

Чому саме лапароскопія?

Серед основних переваг цього методу перед відкритими хірургічними операціями — менше травмуються тканини, а отже, реабілітація проходить швидше. Крім того, і сама лапароскопія проходить набагато швидше стандартних порожнинних операцій — у середньому від 30 до 90 хвилин. Рубці, що залишаються після лапароскопії, швидше загоюються (на відміну від шрамів після апендициту, заживають практично без сліду). Прооперовані лапароскопічно пацієнти набагато швидше повертаються до роботи й активного життя (перебування у стаціонарі зазвичай не більше 2 днів).

Коли і як проводиться лапароскопія?

лапароскопія

В Alef Clinic проводиться діагностична та медична лапароскопія — зокрема, ми:

  • проводимо хірургічне лікування жовчнокам’яної хвороби;
  • операції при пупковій, паховій і діафрагмальній грижах;
  • гінекологічні операції.

Лапароскопія проводиться під загальним наркозом. Спочатку лікар робить на шкірі 2–3 неглибоких надрізи (довжиною близько 2 сантиметрів). Один із них найчастіше робиться в районі пупка — через нього в черевну порожнину вводиться лапароскоп із закріпленою на одному кінці камерою. Зображення з камери виводиться на монітор, у такий спосіб хірург у реальному часі має змогу оцінити стан черевної порожнини та тазу і проводити необхідні маніпуляції (зображення виводиться зі збільшенням у 10 разів).

Також у надрізи вводяться спеціальні трубки — через них вводиться трохи вуглекислого газу. Це робиться для того, щоб живіт, роздувшись, перетворився на подобу купола над досліджуваними органами — це значно полегшує хірургу доступ до них. Потім через інші надрізи вводяться хірургічні інструменти, і лікар починає операцію. Після завершення операції витягуються інструменти, випускається газ, надрізи зашиваються.

Спеціальної підготовки до операції, як правило, не потрібно — можливо, необхідно лише обмежити вживання деяких продуктів за день-два до операції. Приходити в клініку необхідно на порожній шлунок. Про всі обмеження, протипоказання і способи відновлення вам розповість лікар безпосередньо на консультації. Найчастіше ми не рекомендуємо лапароскопію пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями і з такими, які перешкоджають нормальному згортанню крові.

Консультація у зручний для Вас час

Лапароскопія в Alef Clinic

У нашій клініці використовується один із новітніх лапароскопів у світі — він збільшує зображення в 10 разів, а монітор, який відтворює картинку, дає змогу побачити тканини й органи черевної порожнини з високою роздільною здатністю. Це забезпечує нашій клініці можливість проведення найточнішої лапароскопії в Україні. Ціна процедури цілком доступна. Всі питання щодо операції ви можете поставити нашим менеджерам, зателефонувавши нам: +38 (099) 291-99-22, (057) 341-65-85, (057) 706-44-36.

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA