Polestar Pilates

Polestar PilatesПілатес (або Pilates) — система тренувань, метою яких є розвиток гнучкості м’язів і зміцнення тіла. На відміну від фітнесу, пілатес — це здебільшого заняття, що підтримують, ніж формують. Ідеально для досягнення результату поєднувати обидва види навантажень. Але ми не будемо зупинятися на естетичних аспектах пілатесу, розглянемо лише його медичну функцію. Також мова не йтиме про фітнес, оскільки спеціалізація нашої клініки дещо інша.

пілатес для реабілітаціїВ Alef Clinic заняття з пілатесу проводяться для реабілітації та загального зміцнення організму. Головна мета пілатесу в Alef Clinic — оздоровлення. Наші тренери доберуть темп та інтенсивність тренувань, розроблять програму занять.

Загалом Polestar Pilates — багатогранна техніка, всі можливості якої ми спрямовуємо на якнайшвидше відновлення після травм і операцій. Головне, на що слід звертати увагу під час занять, — правильне дихання і робота м’язів преса. Спеціалісти Alef Clinic пояснять, як займатися правильно, щоб не нашкодити собі.

Пілатес — це спорт?

Якщо ви боїтеся, що заняття пілатесом негативно позначаться на зв’язках або м’язах, то заспокоїмо Вас — в Alef Clinic ми маємо на меті лише відновлення, а не надання тілу ідеальної форми. У пілатесі ні кількість, ні інтенсивність підходів не відіграють великої ролі, на відміну від фітнесу та інших силових тренувань. Це робить пілатес мінімально травматичним, але водночас дієвим видом реабілітації.

Консультація у зручний для Вас час

Показання та протипоказання

Серед лікарів поки що немає єдиної думки з питання: за яких захворювань і порушень пілатес корисний, а за яких — ні? Зокрема, існують різні погляди на користь пілатесу при сколіозі — дедалі більше досліджень свідчать, що потрібно суворо дотримуватися вказівок лікаря, до того ж такий метод реабілітації застосовують не на всіх стадіях сколіозу. Основні випадки, за яких реабілітація / відновлення за допомогою пілатесу будуть корисні, це:

  • Полестар пілатес в Alef Clinicнещодавно перенесені травми або захворювання опорно-м’язового апарату;
  • початкові стадії остеопорозу (у разі правильно підібраної програми тренувань можлива не лише профілактика, а й лікування);
  • міжхребцева грижа. Існують обмеження щодо застосування полестар пілатесу — в Alef Clinic ми складемо для вас таку програму, яка дасть змогу зменшити біль та водночас не нашкодить.

Однак слід пам’ятати, що навіть настільки щадна методика відновлення, як пілатес, має низку протипоказань. Так, наприклад (як ми вже зазначали раніше), з дуже великою обережністю і лише під наглядом досвідченого тренера пілатес використовується при сколіозі. Також зовсім не завжди пілатес показаний у разі міжхребцевих гриж, потрібен спеціально розроблений комплекс вправ. Слід утриматися від занять і за температури тіла вище 37,5, а також якщо ви ще не повністю відновилися після операції. Наполегливо рекомендуємо відмовитися від практики і в разі кровотеч, пухлин, травм хребта і складних стадій сколіозу. Якщо у вас плоскостопість або перелом, заняття вам також протипоказані.

Про всі обмеження і протипоказання ви завжди зможете дізнатися у вашого лікаря — на кожному прийомі ми проводимо детальну консультацію щодо пілатесу і того, чи підійде він у вашому випадку.

Полестар пілатес в Alef Clinic

Пілатес в Alef Clinic Харків — це частина програми реабілітації та зміцнення м’язів і хребта. Кожний випадок ми вивчаємо індивідуально, зважаючи на ступінь і тяжкість перенесеної операції / травми. На заняттях тренер детально розповість про техніки правильного дихання, які м’язи та в якій послідовності потрібно напружувати, щоб досягти найкращого результату якнайшвидше. Ми дбаємо про Ваше здоров’я і запрошуємо пройти програму реабілітації за допомогою пілатесу! Кожне заняття з вами буде наш досвідчений спеціаліст — він подбає, щоб процес занять проходив легко, приємно і швидко! З усіх питань телефонуйте за номером (+ 38) 099 29 199 22 або заповнюйте форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA