Рухова терапія

Рухова терапія, або кінезитерапія, вважається доволі ефективним методом реабілітації, в основі якого рух м’язів і суглобів. Такий спосіб відновлення призначають при різних захворюваннях, а пацієнту рекомендується розпочати реабілітацію відразу після стабілізації його стану.

Кінезитерапію заведено використовувати не лише як самостійну методику, але й також застосовувати в комплексі з іншими способами лікування — медикаментозними та фізіотерапевтичними.

показання до кінезотерапії

Кому підійде кінезитерапія

Різноманітні вправи необхідні для людей, які відчувають постійні ниючі або стріляючі болі в ділянці шийного відділу, у спині або суглобах нижніх, верхніх кінцівок.

Терапія ефективна при порушенні рухової функції, що допомагає зменшити ризик всіляких ускладнень.

При цьому пацієнту вдається відновити й підтримувати свої фізичні здібності, що особливо важливо після важких хвороб, операцій або отриманих травм, забиття.

Показання

 • болі в суглобах різної інтенсивності;
 • відновлення пацієнтів після інсульту;
 • протрузії хребта, грижі, остеохондроз, сколіоз та інші проблеми, пов’язані з хребетним відділом і суглобами;
 • отримані травми хребта, лікування набутого посттравматичного синдрому;
 • порушена робота периферійної нервової системи;
 • реабілітація після завершення спортивних змагань;
 • необхідність підвищити власну витривалість під час підготовки до різних спортивних заходів, виступів.

Протипоказання

 • онкологічні захворювання;
 • інфаркт у гострий період;
 • підвищений ризик тромбоемболії та кровотеч;
 • цукровий діабет в особливо тяжких формах;
 • висока температура тіла внаслідок запальних реакцій в організмі;
 • інтоксикація організму;
 • печінкова, ниркова, серцево-судинна або дихальна недостатність.

Основні види кінезитерапії

Рухова терапія належить до активних методів реабілітації, оскільки пацієнт бере повноцінну участь у процесі лікування. Конкретна вартість кінезитерапії залежить від того, який саме вид буде обрано для подальшого відновлення:
кінезітерапія

 1. Метод нейром’язової активації — Neurac. Метою цього методу є активізація глибоких (локальних) м’язів-стабілізаторів, що дає змогу забезпечити відновлення оптимального рухового стереотипу.
 2. Декомпресійна терапія допомагає за рахунок витягнення зменшувати тісний контакт між кількома поверхнями суглобів. У результаті можна зняти навантаження із суглобів і м’язів, розтягуючи їх.
 3. Тракційна терапія допомагає зробити відстань між хребцями більшою. Для досягнення цих цілей спеціалісти в Alef Clinic вдаються до застосування вагових навантажень постійного або змінного типів.
 4. Динамічна нейром’язова стабілізація (DNS) — допомагає відновити руховий стереотип на основі дихання, адже воно має серйозний вплив на утримання тіла у просторі та поставу. У відновленні стабілізації відіграє роль кожен м’яз, тому всі вони задіюються під час вправ.
 5. Пропріоцептивна нейром’язова фасилітація (PNF) — базується на посиленні сигналу з боку пропріорецепторів, що допомагає помітно поліпшити стан усіх рухових відділів. Такий спосіб використовується під час лікування неврологічних та ортопедичних відхилень.
 6. Йоготерапія — терапевт добирає індивідуальний набір асан для кожного пацієнта, зважаючи на його проблеми. Ці заняття спрямовані на розслаблення м’язів і відновлення усієї нервової системи.
 7. Polestar Pilates — за допомогою цієї методики можна поліпшити розуміння рухів власного тіла, м’язів, формується правильна постава. Пацієнт зможе навчитися самостійно розслабляти власні м’язи.

Кожен із цих методів допомагає досягти поставлених цілей: досягти бажаних результатів можна після проходження призначеного курсу.

Динамічна терапія (Редкорд)
Редкорд-терапія
650
Комплексна рухова терапія
720
Індивідуальна терапія
1200

Консультація у зручний для Вас час

Чому варто обрати саме Alef Clinic

Alef Clinic у Харкові пропонує всім охочим пройти курс активної терапії, попередньо ознайомившись із різними видами кінезитерапії. Вибір певного виду здійснюється з огляду на основні показання пацієнта.

Демократичні ціни на послуги, що надаються, використання сучасного обладнання та пристроїв для роботи, а також кваліфіковані спеціалісти, під контролем яких відбуватиметься процес лікування і відновлення — це головні переваги нашої клініки. Ми допоможемо Вам повернутися до здорового життя без болю й дискомфорту в ділянках шиї, спини, верхніх і нижніх кінцівок.

Подобається центр, не вперше сюди звертаюсь. Усі зробили, швидко, все добре.

Кирило

Комфортно швидко все сталося. Навіть у часі з мене трохи раніше прийняли. Пройшло все гаразд.

Аліна

Обслуговування на найвищому рівні. Привітний та доброзичливий персонал, що випромінює позитив.

Svetlana

Я дякую Вам за вашу працю та за ваших чудових лікарів. Знайомі порадили звернутися до вас. І я раджу всім з будь-якими проблемами зі здоров'я, звертайтеся alefclinic

Antonina

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний

Дуже задоволена лікуванням! Лікувала шийний остеохондроз, нарешті шия не болить, всім раджу клініку алеф!

Надя тест
Переконливі відгуки у формі подання.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
рейтингові поля
Would you like to include star rating?
Що ви думаєте про нас?
X
2 575
задоволених пацієнтів у нашій клініці вже відчули покращення здоров'я
15
нових пацієнтів звертаються до нас щодня
78%
пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією
5 років
ми працюємо для Вас
Сафронов Данило Вікторович
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Лікар спортивної медицини
«Будь-яка турбота про здоров’я в нашій клініці починається з пошуку причини захворювання. Не завжди причина там, де болить. Запишіться до нас на первинний прийом, і ми разом почнемо шлях до одужання».
autograph

Написати повідомлення

ukUA